Letní provoz vinařství
Vinařství U Jeňoura je místo, kde vyrábíme víno. V létě si tu můžete posedět a dát si naše vín, pochoutky z naší udírny, a teplá jídla dle denní nabídky. V červenci a srpnu máme obvykle otevřeno od pondělí do soboty – řiďte se cedulí na ulici, na které je aktuální otvírací doba uvedena.
Otvíráme vždy ve 13 hodin, a jsme tu minimálně do sedmi nebo déle – podle hostů. 🙂 V červnu a v září míváme otevřeno obvykle v pátek a sobotu. Ve vianřství je kryté posezení, kde nezmoknete a nebude na vás pražit slunce. Ochutnáte a koupíte u nás víno z našich nechorských vinic, a k tomu uzené z naší udírny, domácí paštiku, škvarečky se sádlem a jiné pochoutky, a teplá jídla dle denní nabídky.
Jsme tady téměř pořád, ale mimo sezónu je lepší nás předem kontaktovat, pokud se k nám chystáte pro víno. Platba je zatím možná v hotovosti nebo přes QR kód.
Třetí sobotu v červnu a v listopadu tady ochutnáte naše vína v rámci každoroční akce Otevřených sklepů.


