Ukázkový program konference

Váš meeting mezi vinicemi může vypadat takto:

 

* příjezd v ranních hodinách, ubytování hostů

* dopolední jednání v konferenčním sále, coffee break – obložené chlebíčky s domácí pomazánkou, domácí moučník od naší cukrářky, káva, čaj, voda, jablka

* oběd o třech chodech s nealkoholickými nápoji, vínem a espressem

* odpoledne jednání v konferenčním sále, občerstvení s obměnou

* bohaté moravské večerní menu ve Vinných sklepech U Jeňoura:

výběr našich terin a paštik jako předkrm

– jako hlavní chod pestrý výběr pečených mas na mísách, takže každý může sáhnout po tom, na co má chuť, na příklad nechorské závitky s kysaným zelím, masové kuličky, vepřovou pečínku, kuře na víně, guláš a tomu pečené brambory, chléb a zelný salát.

dezert od naší cukrářky, káva espresso

* ochutnávka 5 vzorků vín naší produkce

* studené pohoštění podáváno ve dvou chodech – desky nebo mísy obložené našimi masovými a uzenými výrobky – například paštiky a teriny, masové rolády, sekaná, domácí klobása a šunka atd., dále sýry

* během večera volná konzumace sudového bílého a červeného vína naší produkce, vody, nealkoholických nápojů (3 druhy limonád), espressa a čaje po dobu 6 hodin

* nocleh na hotelu Beatrice se snídaní

* láhev vína naší produkce pro každého jako upomínka

Cena za celodenní  pohoštění s nápoji je 1.850,-Kč/os

Cena ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích je 650,-Kč/os

Cena pronájmu konferenčního sálu a AV techniky 2.500 – 5.500,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Jedná se o první návrh pobytu, na kterém můžeme cokoliv upravovat a měnit podle Vašich přání a možností. Pro další otázky a přání nás oslovte na jana@ujenoura.cz nebo +420 605276362.

Dárková vína

Pro Vaše hosty, obchodní partnery, zaměstnance nebo přátele nachystáme dárkové víno s logem Vaší společnosti či s názvem příležitosti, dle  domluvy je zabalíme do dárkových taštiček.

Dárkový balíček s pochutinami, taška

Dárkový balíček s pochutinami, taška

Kam v okolí

Vinná vesnička Nechory

Nechory, vinná vesnička nedaleko Prušánek je pro návštěvníky velmi atraktivní. Už při vstupu na Vás dýchne svou neopakovatelnou atmosférou.

getpic

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál se rozkládá na ploše 200 km2 a je považován za nejrozsáhlejší člověkem vymodelované území v Evropě. Nejzajímavější jsou jistě zámek Lednice a zámek Valtice Na seznam světového kulturního dědictví UNESCO byl zapsán v roce 1996.

getpic

Zámeček Pohansko

Zámeček Pohansko se nalézá na jižním okraji hradiště Pohansko. Je to empírový lovecký zámeček z let 1810-1812 vybudovaný podle návrhu J. L. Hardmutha, v němž byla po rozsáhlé rekonstrukci v roce 1998 otevřena archeologická expozice.

getpic

Vyhlídková věž

Rozhledna Na Podluží se nachází nedaleko obce Nový Poddvorov na Hodonínsku. Její pozinkovaná ocelová konstrukce je 30 metrů vysoká a má podobu ropné těžní věže. Připomíná tak, že region Podluží na Moravském Slovácku patří k nejznámějším nalezištím ropy na Moravě.

getpic

Větrný mlýn

Větrný mlýn u Starého Poddvorova – mlýn beraního typu, celodřevěné konstrukce, pochází z roku 1870. Je situován na návrší, asi 3 km od obce Starý Poddvorov směrem na Čejkovice.

getpic

Velkomoravské hradiště Mikulčice

První muzejní expozice archeologických nálezů na Slovanském hradišti v Mikulčicích byla pro veřejnost otevřena v roce 1960.

getpic

Baťův kanál

Baťův kanál je dopravně významná vodní cesta. Délka Baťova kanálu je v současnosti přibližně 53 km. Některé úseky vedou řekou Moravou, jinde vede uměle vyhloubenými kanálovými úseky. Celkově je splavný od Kroměříže po Hodonín, je zde ale několik překážek.

getpic

Segway Břeclav

Jízda na Segway je intuitivní a zvládne ji každý. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu stokrát za vteřinu. Skvělý zážitek pro jednotlivce, firemní setkání, svatby a narozeninové párty. Sestavili jsme pro vás několik tras a balíčků, od poklidných po cesty plné adrenalinu, kde se přiblížíte k limitům vozítka Segway!

getpic

Paintball

Pokud patříte mezi ty, kteří potřebují před příjemně stráveným večerem v našem sklepě pořádnou dávku adrenalinu, tak se s důvěrou odbraťte na našeho partnera pana Zpěváka z Paintballu v blízkém Hodoníně.

getpic

Lázně Lednice

Lázně Lednice – místo přírodních krás a pohádkových zámků.

getpic

Cyklotrasy

Cyklotrasy v okolí a Vinařská stezka Podluží vedoucí přes Nechory.

getpic

Sonnentor Čejkovice

Navšitvte bylinkový ráj Sonnentor v Čejkovicích a nechte se provést firmou, která vyrábí bio čaje a bio koření z kontrolovaných rodinných zemědělských bio farem. A když už budete v Čejkovicích, můžete exkurzi spojit s prohlídkou Templářských sklepů.

getpic

Firemní akce na míru

Oslovte nás s jakoukoli poptávkou firemní akce nebo team buildingu, byť jste sebemenší společnost – rádi Vám vyhovíme

 • školení
 • teambuilding
 • firemní setkání
 • výjezdní partnerská setkání
 • konference
 • semináře
 • setkání s obchodními partnery
 • promoakce
 • výstavy
 • prezentace
 • workshopy

Proč využít našich služeb?

 • šetříme váš rozpočet – naším zájmem je pokračování ve spolupráci a nepřemýšlíme jednorázově
 • naší prioritou je skutečně vaše spokojenost
 • spolupracujeme i s malými firmami s malým rozpočtem

Občerstvení

Coffeebreaky během jednání zpravidla servírujeme tak, že na nabídkovém stole přímo v konferenčním sále mají hosté k dispozici kávu, čaj, vodu a juice, z pochutin chlebíky s domácími pomazánkami, ovoce, moučníky od naší cukrářky, popř. další svačinová jídla jako např. minipárky s hořčicí, polévku.. Pohoštění během trvání školení/teambuildingu je vždy smluveno předem s organizátorem akce a je zajištěno personálem Vinných sklepů U Jeňoura.

Konferenční prostory

Konferenční sál hotelu Beatrice umožňuje pořádání akcí mnoha typů a úrovní jako jsou firemní školení, meetingy, koncerty, vernisáže, ale také svatební obřady, divadlo a jiné kulturní akce či aktivity.

Uspořádání sálu:

 • Konferenční pro 75 osob
 • Divadelní pro 125 osob

Vybavení:

 • Dataprojektor s plátnem
 • Flipchart
 • Ozvučení celého sálu včetně mikrofonu
 • Wi-Fi

Pokud bude zapotřebí více místností pro jednání či prostory pro více hostů, rádi Vám poskytneme interiér vinného sklípku, který je Vám také plně k dispozici.

 

Přihlaste se k odběru